Indywidualne rozwiązania dla Twojego biznesu

Jesteśmy NXO - pierwszym wiejskim software housem w galaktyce. Dostarczamy rozwiązania, które z natury odpowiadają na zidentyfikowane wyzwania i potrzeby rynku, zachowując wysoką funkcjonalność i prostotę. Stoją za nami bogate doświadczenie z zakresu projektowania i programowania. Wiemy, jak przekształcić Twoje pomysły w nowoczesne rozwiązania

Tworzymy aplikacje od 16 lat na kolejne 16 lat i znacznie dłużej

mamy zrealizowane ponad 600 wdrożeń a programowanie mamy wpisane w DNA

dbamy o odpowiednie środowisko pracy by aplikacje były z natury funkcjonalne, proste w użyciu i praktyczne

patrzymy na problemy oczami rozwiązań myślimy nieszablonowo, nie boimy się nowych wyzwań

w kilku słowach o nas

Z natury programiści.

Swoją przygodę z programowaniem zaczęliśmy ponad 16 lat temu. Z początku dostarczaliśmy aplikacje dla e-commerce’u. Jako zespół kreatywnych programistów szukaliśmy coraz to bardziej wymagających projektów, stopniowo poszerzając zakres realizowanych prac.
Wraz z coraz ambitniejszymi projektami pojawiali się coraz bardziej rozpoznawalni klienci. Apteka Gemini, Novol czy Bocian Pożyczki to tylko niektórzy z nich. Dostarczane rozwiązania otworzyły nam drogę do wieloletniej współpracy i kolejnych projektów. Dość powiedzieć, że z niektórymi firmami współpracujemy od początku istnienia.

misja i wartości

Zgodnie z etyką. Naturalnie.

Każdą współpracę zaczynamy od rozmowy. Uważnie słuchamy klientów, by nie przeoczyć kluczowych kwestii dla tworzonej aplikacji. Doradzamy, by dostarczane narzędzie stanowiło jak najskuteczniejsze rozwiązanie problemu. Wychodzimy poza szablon, łącząc w procesie projektowania kreatywność i kilkunastoletnie doświadczenie.
W pracy z klientem stawiamy na zasady fair play. Pracujemy na fundamentach uczciwości, jakości, profesjonalizmu i transparentności. Dostarczamy długowieczne aplikacje, projektowane z myślą o wielu latach działania. Przełamujemy stereotypowe “Sky is the limit”, nie tylko urzeczywistniając pomysły, ale dodatkowo nadając im możliwie najbardziej funkcjonalną formę.

w środowisku naturalnym

Wiejski software house

Skąd pomysł na wiejski software house? Z natury - i to dosłownie. Nasza siedziba od kilku lat mieści się… na wsi. Nie bez powodu nasz CEO stwierdził, że jesteśmy pierwszym wiejskim software housem w galaktyce. Zmiana miejskiego krajobrazu na naturalny wyszła każdemu z zespołu na dobre. Sielski klimat sprzyja skupieniu na zadaniach, dając również przestrzeń do coraz to nowych i ciekawszych pomysłów.
Choć pod względem wielkości daleko nam do firm z Doliny Krzemowej, wykorzystujemy wszelkie atuty naszego kameralnego formatu. Praca w zespole przypomina spotkanie, skracając drogę od prostej idei do realizacji. W praktyce oznacza to przejrzystą komunikację, jasno wyznaczone cele i efektywne działanie w atmosferze wzajemnej pomocy i wsparcia.