Case studies

Bocian - Portal klienta i strona www

Everest Finanse S. A. właściciel marki Bocian Pożyczki

Najsympatyczniejsza firma pożyczkowa z receptą na niespodziewane sytuacje życiowe.

Bocian Pożyczki, to zespół 1500 rzetelnych i profesjonalnych doradców, którzy wspierają klientów przy podpisaniu umowy, dostarczają gotówkę wprost do drzwi klientów. Firma wyróżnia się na rynku asystą doradcy przy procesie udzielania pożyczek i ma ambicje być tak blisko swoich klientów jak to możliwe.

Zbudować stronę, która odzwierciedla zaufanie klientów do marki

Problem/wyzwanie

Zbudować stronę, która ułatwi i przyspieszy komunikację z klientem, umocni relacje między klientami a marką

Realizacja:

Okres:

2008 - 2022

Technologie:

PHP (Laravel)

MySQL

HTML

JS

Zakres prac:

Design

Backend

Front web

Copywriting

Optymalizacja SEO

Analityka

Realizacja:

Wiemy, że wnikliwi patrząc na okres realizacji tego zlecenia zaczęli się zastanawiać, dlaczego wdrożenie trwało tak długo. Inni pewnie uznali, że to najzwyklejszy błąd, wynikający pewnie z nieuwagi copywritera, albo webdevelopera. Ale zapewniamy was, że wszystko się zgadza, bo Everest Finanse wybierał nasz software house jako wykonawcę nowej strony przy każdej z 4 odsłon.

Bocian Pożyczki to marka, która od ponad 21 lat dostarcza produkty finansowe wprost do drzwi tysięcy polaków. Budując swoją pozycję na rynku od samego początku firma kładła duży nacisk na etykę, tak aby klienci pokładali w marce duże zaufanie. To spotkało się z uznaniem ze strony klientów, czego dowodem są liczne nagrody, takie jak Konsumencki Lider Jakości przyznany firmie w 2018 roku.

Dlatego projektując nową odsłonę serwisu www dla Bociana składającego się ze strony internetowej i portalu klienta, musieliśmy dostarczyć produkt, który podkreśli to zaufanie. Prace obejmowały sitemap oraz makietę funkcjonalną na bazie której przygotowaliśmy projekt graficzny. Na prośbę klienta zajęliśmy się również copywritingiem. Przyjęta przez nas taktyka treści została poparta badaniem rynku i konkurencji, tak by gotowa strona z łatwością mogła konkurować z innymi. Poza frontem dostarczyliśmy dostosowany do potrzeb klienta panel administracyjny, aby wygodnie zarządzać nie tylko treścią, ale także dostępnymi na stronie produktami. Zwieńczeniem prac był szczegółowy audyt SEO wraz z wprowadzeniem poprawek optymalizacyjnych oraz dostarczenie szczegółowej analityki.

Efekt:

Uruchomienie strony jako głównego medium kontaktu z klientem

Umocnienie relacji z klientem poprzez portal klienta

Optymalizacja i automatyzacja procesu składania wniosku o pożyczkę

Wzrost konkurencyjności Everest Finanse w sieci

Tomasz Kubski

CEO pierwszego wiejskiego Software House w galaktyce

tomasz.kubski@nxo.pl

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Napisz do nas, gwarantujemy:

  • Kontakt zwrotny w 2 godziny robocze od złożenia zapytania
  • Spotkanie nawet następnego dnia roboczego

Chcesz najpierw zawrzeć z nami umowę NDA?
Napisz do nas na kontakt@nxo.pl