Praca w NXO

Zapraszamy Cię do prężnego i dynamicznego zespołu, realizującego odważne projekty w otoczeniu wiejskiej sielanki :)

Tak właśnie wygląda nasze środowisko pracy, położone na przedmieściach, a jednocześnie opierające się na wszystkim, co nowe technologie mają do zaoferowania najlepszego.

Praca w NXO

Dlaczego warto pracować z NXO?

To, co nas wyróżnia, to mniejszy format z wszystkimi zaletami tego rozwiązania. Praca w takim zespole przypomina spotkanie ze znajomymi, gdzie od pomysłów do ich realizacji prowadzi najkrótsza z możliwych dróg. Co to oznacza w praktyce? Z pewnością nie wylegiwanie się na trawie, chociaż okazjonalny grill 🔥🍖🔥 jak najbardziej wchodzi w grę. Oznacza przejrzystą komunikację, wzajemną pomoc, jasno wyznaczone cele i sprawną ich realizację.
Jak na prawdziwych specjalistów IT przystało, większość czasu spędzamy przy komputerze 🖥️, pracujemy nad projektami związanymi z tworzeniem i rozwojem aplikacji, kodujemy, testujemy, rozwiązujemy problemy. Zasadniczo tak jak w każdej innej firmie programistycznej, ale jakoś tak inaczej, bardziej… sielankowo 🌿
jasno komunikujemy, na czym nam zależy i co chcemy osiągnąć
pracujemy zespołowo, ale też cenimy indywidualizm
pomagamy sobie nawzajem
doceniamy chęć rozwoju
spełniamy nasze obietnice
jesteśmy wyrozumiali
traktujemy siebie i miejsce pracy z szacunkiem
dress code jest nam obcy
żarty nie są nam obce

Aktualne oferty

... a może staż?

Istnieje możliwość zorganizowania dla Ciebie stażu - szczegóły najlepiej, jeśli omówimy sobie podczas rozmowy. Jeśli masz pytania, śmiało pisz!

kontakt@nxo.pl
Staż w NXO

Masz pytania? Sprawdź nasze FAQ

Jak wygląda proces rekrutacji?
Po sprawdzeniu Twojego CV odezwiemy się do Ciebie. Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, będzie to ostatni etap rekrutacji. Jeżeli jednak po tym etapie się nie dogadamy, na pewno damy znać, niezależnie od tego, jaka będzie finalna decyzja.
Nie spełniam wszystkich wymagań na dane stanowisko. Czy nadal mam szansę i mogę aplikować?
Zależy nam na Twoich faktycznych umiejętnościach, które umiesz wykorzystać w praktyce. Jeżeli potrafisz nas do siebie przekonać, nie będziemy zwracać uwagi na to, co jest, a czego nie ma na papierze ;)
Jak duży jest zespół, z którym będę pracował(a)?
Szczycimy się naszą kameralną atmosferą. Małe zespoły mogą nieznacznie się różnić liczbą osób, ale na pewno już po pierwszym dniu będziesz w stanie zapamiętać imiona wszystkich swoich współpracowników.
Czy istnieje możliwość pracy zdalnej?
Tak, jest to możliwe, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Pamiętaj jednak, że niektóre projekty i spotkania będą wymagały Twojej obecności w biurze. Poza tym, w towarzystwie zawsze raźniej.
W jaki sposób komunikujemy się wewnątrz firmy?
Slack to nasz ulubiony komunikator, ale posiadamy również wewnętrzną stronę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie ważne i aktualne informacje - na pewno nic Cię nie ominie.
Na jakich narzędziach pracujemy?
Dobór narzędzi pozostawiamy Tobie, oczywiście muszą one współgrać z resztą narzędzi używanych przez poszczególne zespoły.
Czy otrzymam wszystkie niezbędne narzędzia do pracy takie jak komputer, oprogramowanie?
Jak najbardziej.
Czy firma posiada swój parking?
Tak, jest miejsce na samochód i na rower.
Ile trwa okres próbny?
Trzy miesiące.
Czy dostanę odpowiedź zwrotną, jeśli po rozmowie rekrutacyjnej nie zostanę przyjęty na okres próbny?
Tak.
Czy podczas rekrutacji będę musiał(a) wykonać jakieś zadania?
Jak najbardziej. Musimy przekonać się, że Twoje umiejętności będą na odpowiednim poziomie. Chętnie zaprosimy Cię na dzień próbny, podczas którego poznasz nas bliżej i pokażesz nam, co potrafisz :)
Czy istnieje realna możliwość zatrudnienia po ukończeniu stażu?
Jeżeli staż będzie przebiegał pozytywnie to zdecydowanie tak.

Dołącz do naszego zespołu!

Cześć, jak masz na imię?

Podaj numer telefonu lub e-mail

Załącz CV i oznacz zgodę

/3